PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783982}

Zraniona miłość

Vatanım Sensin
7,9 413
ocen
7,9 10 1 413
Zraniona miłość
powrót do forum serialu Zraniona miłość

TVP usuwa mnóstwo materiału, często są to ważne sceny :-(

ocenił(a) serial na 7
KaminariHana

O ile się nie mylę, wycięto całą sekwencję scen pokazującą pogrzeb Haydara, który przerodził się w turecką manifestację. Była tam taka znacząca wymiana spojrzeń między Hilal a Leonem.

Anonimowy_Anonim102

Tak, to jedna z usuniętych scen. Na każdy turecki odcinek przypada ich przynajmniej kilka. Chciałam też dodać, że często jest to robione nieudolnie - cięcia są gwałtowne, muzyka raptownie się urywa, od razu można zorientować się, że coś jest nie tak. Chociaż w tej kwestii nastąpiła pewna poprawa, bo jeśli dobrze pamiętam we wczorajszym odcinku nastąpiło powolne wyciemnienie łączące dwie sceny nienastępujące bezpośrednio po sobie w oryginale, które co prawda nie wyglądało zbyt "naturalnie" ale zawsze to coś :-)

ocenił(a) serial na 8
KaminariHana

Dokładnie. W ostatnich 2 odcinkach nie pokazano np. jak Cedvet siedzi przy Yildiz, pominięto też ostrą wymianę zdań między Cedvetem i Ali Kemalem w szpitalu.

cyprok

Wycięto też scenę przeszukania przez greckich żołnierzy domu matki Haydara, kiedy Leon podrzucił ulotki do szuflady, mające świadczyć, że to właśnie zmarły Haydar był Halitem Ikbalem

ocenił(a) serial na 9
KaminariHana

Dokładnie. :( Ja zaczęłam oglądać na VOD TVP, ale przerzuciłam się na dwugodzinne odcinki z napisami. Dużo więcej scen i to dosyć ważnych. Dzisiaj zaczynam 31 odcinek, a szkoda, bo nie chcę jeszcze kończyć tego niesamowitego serialu... :(

ocenił(a) serial na 10
Inimi

gdzie mogę to obzreec z polskimi napisami??

ocenił(a) serial na 9
xdddddlolnn

Grupa na Facebooku - Turcja - Serialowe hity i filmy. Tam są linki.

KaminariHana

Szok, nic o tym nie wiedziałam :/ Dlaczego tak robią? Zauważyłam, że tvp tnie w ten sposób również hiszpańskie seriale (Zagadka Hotelu Grand i El Principe, chociaż w tym drugim to wycinali też sceny erotyczne ;) ).
Faktycznie w jednym z ostatnich odcinków zauważyłam jakieś dziwne cięcia, nie pamiętam co to była za scena, ale urwała się nienaturalnie. Porażka.

KaminariHana

A gdzie można obejrzeć w internecie te dłuższe odcinki ? Moge prosić o jakieś linki ?

ocenił(a) serial na 8
olcia74

Już podałam je pod innym tematem tutaj. Ale dobrze, zrobię to jeszcze raz. Oto link do odcinka 21 (aktualnie to leci w telewizji). Potem można po wejściu na tę stronę wejść też na inne odcinki późniejsze lub wcześniejsze. Oto ten link :
http://vider.info/vid/+fn1xn88

Wystarczy ten link skopiować w Google i już dana strona się pokazuje.

AnkaJ_3

Dzięki ;)

AnkaJ_3

Jest szansa na ogladniecie 2 sezonu?

olcia74

Albo można wejść na stronę turcjatv.

olcia74

Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany obejrzeniem serialu w internecie, to można go znaleźć na grupie na facebooku Turcja- Serialowe Hity i Filmy (wystarczy wysłać prośbę o dołączenie, a po zaakceptowaniu znaleźć serial w plikach). Są tam wszystkie odcinki (dwa sezony) z napisami polskimi, bez wyciętych scen.

actiasluna

Szukałam na tej stronce, ale w plikach zamieszczony byl jedynie jakis post na temat tego serialu. Jesli jest możliwość zobaczenia 2 sezonu to prosze o link. Bede wdzięczna :)

angel1_1107

Ogarnięte

angel1_1107

Gdzie obejrze 2 sezon ?

angel1_1107

Gdzie obejrze 2 sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones