PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732485}

Gangsta.

7,4 948
ocen
7,4 10 1 948
Gangsta.
powrót do forum serialu Gangsta.

Podobno studio produkujące tą serię właśnie zbankrutowało, co oznacza, że drugiego sezonu nie będzie...

ocenił(a) serial na 9
ogierinho

To pewne, studio Manglobe, które tworzyło serię- zbankrutowało, potwierdzili to, na różnych zagranicznych forach można o tym przeczytać. Poszperałam trochę i mówią (na chwilę obecną), że sezon 2 umarł (rozpaczam nad tym). Myślę jednak, że prędzej czy później (raczej później) inne studio przejmie projekt. Szkoda by było to tak zostawić, bo seria jest ciekawa, ale "rozbabrana" aż razi. A, coś mi się obiło o oczy, że manga ma być dalej pisana, ale to już takie: a może tak, a może nie...

ocenił(a) serial na 9
Villemo_1

Tja, też doczytałem, że plota była prawdziwa. Miałem nawet tu dopisać, że niestety ale miałem rację...
Szkoda, bo to seria z ogromnym potencjałem i niestety tak jak mówisz kontynuacji można się spodziewać "raczej później", choćby z racji praw autorskich z którymi oni tam zawsze mają problemy

ocenił(a) serial na 8
ogierinho

Z tego co czytałem manga ma być nadal wydawana wiec to już jakiś plus. Teraz kto przejmie projekt Gangsta ? Na tą odpowiedz trochę poczekamy jak i na sam drugi sezon.

ocenił(a) serial na 7
Yakumo

Fajnie by było jakby Madhouse się wziął za kontynuacje, bo to studio lubi takie mroczniejsze i bardziej dorosłe klimaty.

ocenił(a) serial na 6
ogierinho

Właśnie. W tym temacie. Jeśli ktoś dotrwał do 12 odcinka to ewidentnie czuje że coś dziwnie się on kończy jak na serię. Bez konkretów. Jakby tuż przed wielkim finałem. I zastanawiałem się nawet czy nie ma gdzieś w sieci więcej (choćby o jeden odcinek). Ale chyba nici z tego. Szkoda. Denerwuje mnie ten serial, ale ciekaw byłem jak to się zakończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones