Isabelle Adjani

Isabelle Yasmine Adjani

8,4
3 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Adjani

Przeczytalam z nia krotki wywiad w DF "Wyborczej", nie wiedzialam, ze jej genialne role tyle ja kosztuja. Po "Opetaniu" wlaczyla z depresja, zreszta cale zycie walczy ze swoimi demonami:



"Potrzebowałam wielu lat psychoanalizy, aby przezwyciężyć urazy z dzieciństwa."

Oto wypowiedz i o wspopracy z Zulawskim:

"Specjalizuje się pani w rolach kobiet o skłonnościach histerycznych, na granicy szaleństwa. Czy ciągle walczy pani z własnymi demonami?

- Mam nadzieję, że coraz mniej. Długo walczyłam z depresją, były miesiące, że nie miałam siły wstać z łóżka. Należę do aktorek grających często własnymi emocjami. Zejściem do piekła była dla mnie współpraca z Andrzejem Żuławskim przy "Opętaniu". On uważał, że lepiej zagram, jeśli będzie mnie na planie poniżał i obrażał. Przypłaciłam to załamaniem nerwowym."


Więcej... http://wyborcza.pl/1,75480,9001443,Isabelle_Adjani__Walcze_o_prawa_kobiet_do_spo dnicy.html#ixzz1CKV6WRay

Jej rola w "Opetaniu" to naprawde genialne aktorstwo.
Otrzymala rekordowa liczbe Cezarow - gratulacje...

Adilka1

Popieram w 100%. Dodam, że nie rozmienia swego talentu na drobne. Do każdej roli przygotowuje się z wielką pasją i poświęceniem. Moim skromnym zdaniem bez wątpienia, najpiękniejsza, najlepsza aktorka na świecie. Szkoda tylko, że oprócz Królowej Margot nie puszczają w TV filmów z jej udziałem......chociaż ostatnio był "Kierowca" na Zone Europa ale o .......................godz. 3.55.

Dombek7

Cieszylam sie jak dziecko obejrzawszy niedawno "Milosc Adeli H."... I zgadzam sie z Toba calkowicie - jest tak piekna, ze nierealna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones