PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124119}
7,5 358 819
ocen
7,5 10 1 358819
6,5 17
ocen krytyków
Hooligans
powrót do forum filmu Hooligans

Witam.

Jest to zagadka związana z filmem Hooligans, która siedzi mi z tyłu głowy od jakiegoś czasu i będę bardzo wdzięczny, jeśli ktoś pomoże mi ją rozwiązać

Od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi, czy ten film występował w wersjach z dwoma soundtrackami.

Mam takie wrażenie, że pierwszy raz oglądałem ten film w wersji, która była obfita w utwory zespołu Kasabian, zdaje mi się, że w trakcie filmu pokazane były nawet tytuły tych piosenek i jestem praktycznie pewien, że dzięki temu filmowi poznałem ten zespół. Mogą dodać, że prawdopodobnie była to płyta DVD w wersji na rynek Angielski.

A jest to o tyle spora różnica, że obecnie bardzo dobrze znam zespół Kasabian i jego piosenki, a za każdym razem, gdy oglądam ten film w polskich stacjach telewizyjnych nie ma w nim praktycznie żadnej piosienki tego zespołu, to samo z wydaniami DVD jakie oglądałem w PL.

Jestem prawie pewien, że w tej wersji którą kiedyś oglądałem była piosenka Club Foot, a w wersji jaką oglądałem w TV mimo uważnego nastawiania ucha przez czas trwania filmu nie mogłem jej znaleźć.

Dodam, że poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie podsyciła rozmowa ze znajomym, który powiedział mi, że też poznał zespół Kasabian dzięki temu filmowi, a jak mówię w wersji telewizyjnej nie ma praktycznie żadnej piosenki tego zespołu.

Idąc dalej, szukając w google frazy "Hooligans sountrack" znajduje listy, na których jest tylko jeden utwór w wykonaniu Kasabiana, który w dodatku jest mixem.

Jeśli ktoś się spotkał z wersją, która jest obfita w utwory Kasabiana to będę wdzięczny za potwierdzenie lub jakieś info, że rzeczywiście były dwa soundtracki do tego filmu. Z drugiej strony jest możliwe, że coś mi się przewidziało, bo pierwszy raz oglądałem ten film już kilka lat temu :)

kwmen

Z tego filmu nie kojarzę Kasabian natomiast teraz ogladam film "Gol" i tutaj jest "Club Foot" moze sie Tobie pokickalo a moze faktycznie w tym filmie tez jest ten utwor choc watpie bo dosc dawno go ogladalem raczej taki rodzynek bym wylapal ale glowy nie dam.

ocenił(a) film na 7
romanek1971

Dzięki jest dokładnie tak jak mówisz, "Gol" oglądałem dosyć dawno temu i oba filmy pomieszały mi się w głowie :P a rzeczywiście "Club Foot" był w Golu. Nie spodziewałem się, że ktoś odpowie na to pytanie po takim czasie, a tu lepsza odpowiedź niż mogłem się spodziewać. DZIĘKI :D

kwmen

Do uslug ))) Pozdrawiam milosnika dobrego zespolu ))

ocenił(a) film na 8
kwmen

również Club Foot można usłyszeć w "Okolofutbola" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones